شرایط و قوانین ایده آل لیزر

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهتر از خدمات فروش ایده آل لیزر به دقت ملاحظه فرمایید.ورود کاربران به وب‏سایت ایده آل لیزر هنگام استفاده از پروفایل شخصی ، طرح‏‌های تشویقی و… ایده آل لیزر به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ایده آل لیزر است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین ایده آل لیزر از سوی کاربر است.لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج ، جایگزین کلیه توافق‏‌ های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ایده آل لیزر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج ایده آل لیزر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است ، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ایده آل لیزر اقدام کند.همچنین از آنجا که ایده آل لیزر یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک ، مشتری یا مصرف کننده ، هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

تعریف فروشنده و شرایط کالاها

محصولات ارائه شده در وبسایت فروشگاه ایده آل لیزر ، به صورت مستقیم از تولیدی به فروش می رسند.منظور از ۱ روز کاری ، زمان آماده‌سازی و تکمیل توسط فروشنده است، که امکان دارد این زمان بسته به نوع کالا تغییر یابد.

  قیمت کالاها به روز و بر اساس مواد مصرفی محاسبه می شوند ، و احتمال کم یا زیاد شدن قیمت ها در سایت می باشد .

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات ایده آل لیزر استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به ایده آل لیزر ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که ایده آل لیزر به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های ایده آل لیزر از طریق آنها صورت می‌گیرد.توجه داشته باشید که  ۰۹۱۳۱۱۲۳۰۶۹   و   ۰۹۱۳۱۶۹۷۷۳۰   و    ۰۹۳۹۶۴۴۱۴۱۹ ( شبکه های اجتماعی )  تنها شماره‌‌هایی است که ایده آل لیزر از طریق آن با کاربران و مشتریان خود در تماس است .

سیاست‏ های رعایت حریم شخصی

ایده آل لیزر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.ایده آل لیزر متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت ایده آل لیزر ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.همه مطالب در دسترس ایده آل لیزر ، انحصاری بوده و هرگونه استفاده بدون اجازه و اطلاع رسانی ، پیگرد قانونی دارد .ایده آل لیزر محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر ۱۸ سال هم به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏ تر هستند ، حتما باید با اطلاع والدین به خرید و پرداخت اقدام کنند.

   تنها آدرس های مورد تایید و استفاده ایده آل لیزر در زیر ذکر شده :  

www.ideallasercut.ir  وبسایت

www.ideallasercut.com  وبسایت

t.me/@ideal_lasercut  کانال تلگرام

t.me/@ideal_lasercut_3d  کانال تلگرام

ideal_lasercut@  اینستاگرام

ideal_lasercut_3d@  اینستاگرام

info@ideallasercut.ir  ایمیل سایت

ثبت ، پردازش و ارسال سفارش

– روز کاری از روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته به جز تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. مشتریان ایده آل لیزر در هر ساعت از شبانه روز امکان ثبت سفارش از طریق وبسایت را دارند.– کلیه سفارش‌‏ های ثبت شده در ایده آل لیزر پس پرداخت نهایی ، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.– کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر ، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، ایده آل لیزر جهت اطمینان از صحت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی بیشتری درخواست کند. همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند.همچنین آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌ گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد و لازم است درخواست کنندگان فاکتور به نام شخص حقوقی هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند، چرا که تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

خسارت در هنگام حمل و نقل

ایده آل لیزر نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد.